ציור בהזמנה אישית

ציור בהזמנה אישית

יש לכם חלום שכבר זמן רב נמצא במחשבות שלכם, אתם רואים את הציור שלכם בעיני רוחכם וגם יכולים לתאר אותו בצבעים חיים. אתם מסתכלים על הסלון שלכם ורואים את הציור כבר ממש שם אבל לא יודעים עדיין מי האמן שיוכל לבצע את החלום שלכם בצורה המדויקת ביותר?

זה יכול להיות ציור מודרני אבסטרקטי עם צבעים עזים  אולי זה בכלל ציור פורטרט  או אולי ציור של פרחים או נוף מרהיב אותו תרצו להעניק כמתנה למישהו יקר?יחד נגשים את החלום שלכם, אני אצייר לכם את החלום בחשיבה משותפת ובהתאמה מושלמת לחלל שתבחרו.

ציור בהזמנה אישית:

החל מ- 800 $
קבל הצעת מחיר לציור בהזמנה אישית:
העלאת קבצים (אופציונלי)

דוגמאות של ציורים בהזמנה אישית

ציור דיוקן לפי תמונה

ציור פורטרט ודיוקן על פי תמונה חשוב מאוד עבור מי שמזמין את הציור ועבור כל מי שהדמות יקרה לו ולמשפחתו. לעיתים אנשים מבקשים להנציח בצורה מכובדת קרוב משפחה אהוב או הורה שהלך לעולמו ולהבדיל בין החיים אנו רוצים לתת לפעמים ציור כמתנה לרגל אירוע משמח.

אני מציירת בטכניקות ציור דיגיטליות מתקדמות בלוח דיגיטלי ובצבעי שמן או אקריליק דיגיטליים ולאחר מכן הציור מודפס על קנבס ובעל מראה ציורי מקורי עם טאצ' אמנותי מיוחד.

ציור משחור לבן לצבעוני

לצייר דמות על פי תמונת שחור לבן זו מלאכה מורכבת, ישנם כאלו שיציעו לכם עיבוד ממוחשב  או צביעה שטחית, במהלך השנים התמקצעתי במיוחד בציור דיוקנאות על פי תמונות שחור לבן ישנות גם כאלו שהיו ממש מטושטשות.

ציור דיוקן על פי תמונת שחור לבן דורש ניסיון רב, אני משתמשת בתהליך היצירה בשחזור התמונה וזיהוי הכתמים השונים, לפעמים כתם לבן בלתי ברור לעין רגילה אצליח לזהות אותו כמשקפיים בצורה מסוימת או להגיע לגווני הפנים על פי תמונות משפחתיות אחרות של קרובי משפחתו של המצויר שצולמו כבר במצלמות צבעוניות.

התוצאה הסופית לאחר שעות עבודה רבות נראית כאילו המצויר צולם היום במצלמה איכותית, עבודת הדיוק של הפנים, השיער ואף עיבוד העור יוצר את התחושה של פורטרט חי.

לכל מצויר יש רגש המועבר בפנים את הרוך או הרצינות, את החיוך המיוחד ולכן לכל דמות  יתאימו גם צבעי רקע שונים ובשביל זה אני מבצעת עבודת מחקר על הדמות להכיר אותה לפני שאני מתחילה לצייר.

דילוג לתוכן