ציור דיוקן משחור לבן לצבעוני

הפיכת תמונה לציור

מתמונה ישנה ומטושטשת לציור מרהיב..

בשנים האחרונות ציירתי ציורים רבים שלדמויות על פי תמונות ובמיוחד על פי תמונות ישנות ומטושטשות בגווני שחור לבן שציירתי אותם מחדש בטכניקות דיגיטליות מתקדמות כך שהתוצאה מרהיבה והדמות שהייתה תמיד זכורה לנו בגווני שחור לבן עתיקים כמו כמה לתחייה ומתעוררת לחיים.

משפחות רבות שביקשו להנציח אדם יקר או בן משפחה בציור דיוקן צבעוני פנו אליי וזכו לקבל לידם ציור דיוקן צבעוני, לעיתים זו הייתה אמא שרצתה להנציח את בעלה שהלך לעולמו כמתנה לילדיה או ילדים עבור הורים או נכדים שביקשו לחדש את תמונת הסבא האהוב ולהדפיס עותקים עבור כל הנכדים.

במקרים נוספים לא היה לבני המשפחה תמונה אחת מכובדת וראויה לתלייה בסלון אלא אוסף של תמונות באיכות שונה וזוויות לא מחמיאות כשהם פנו אליי בבקשה לצייר עבורם ציור דיוקן איכותי ומכובד על פי אותם תמונות.  

מחיר עבור ציור לפי תמונה בגווני שחור לבן

החל מ-₪4000
כדי לקבל הצעת מחיר לציור על פי תמונה נא למלא את הטופס:
העלאת קבצים (אופציונלי)

דוגמאות של ציור על פי תמונת שחור לבן

להפוך תמונה לציור

תהליך של הפיכת תמונה לציור היא מיוחד וארוך. משפחות רבות מבקשות להזמין ציור על פי תמונה במקרים רבים אלו משפחות פרטיות הרוצות להעניק מתנה למישהו אהוב, ציור של בן משפחה, לפעמים רוצים לצייר תינוק שנולד או או אב ואם. ולפעמים מדובר ברצון להנציח רגע משפחתי מרגש.

 

מתמונת שחור לבן לציור צבעוני

בכדי לבצע ציור על פי תמונת שחור לבן ולצייר ציור צבעוני ומדויק במיוחד ישנם כמה שלבים חשובים בתהליך המורכב הדורשים ניסיון רב ויכולת טכנולוגית מתקדמת ונדרשת מיומנות אמנותית בכדי להגיע לתוצאה המושלמת כפי שאתם רואים בדוגמאות כאן בעמוד, עד שכל ציור נראה כמו צילום שצולם ממש עכשיו במצלמה חדשה ומתקדמת.

 
תחקיר עומק


שלב ראשון בתהליך הוא איסוף של כל התמונות הקיימות של המצולם ובמציאת התמונה האיכותית ביותר, לפעמים מדובר בכמה תמונות מכמה זוויות והציור שנרצה לקבל בסופו של דבר הוא שונה כי אין לנו תמונה משולמת ומדויקת מקורית כפי שאנחנו מבקשים שהציור ייראה.
לכן יש צורך ביד אמן שתצייר את הדמות מחדש ותשרטט את הקווים המאפיינים את הדמות בצורה נכונה.
בנוסף נבצע תחקיר על הדמות במידה וישנם סרטונים או מידע נוסף שנוכל לאסוף מבני משפחה על מנת לדעת את סוג השיער וגווני העור המדויקים כדי שהציור שיתקבל יהיה הכי קרוב שאפשר למקור.

עיבוד תמונה מקצועי

בשלב הבא שאחרי איסוף כל התמונות והמידע יתבצע תהליך עיבוד התמונה הדיגיטלי בו נהפוך את תמונת השחור לבן לברורה ביותר שניתן להשיג, במהלך העיבוד מגיע שלב ניתוח הכתמים בהם מנתחת תמר במקצועיות את סוגי כתמי השחור לבן וזיהוי במה מדובר אם במשקפיים או כתמים אחרים.
בשלב הבא מציירת תמר את הדמות המלאה בתוכנות ציור דיגיטליות מתקדמות המדמות צבעי שמן ואקריליק עד שיתקבל הציור המושלם לטעמו של הלקוח.
את הקובץ הסופי ניתן להדפיס על גבי קנבס או עץ ואף להזמין תוספת צבע שמן מקורי לתוצאה אמנותית במיוחד.

ציור להולכים


כל משפחה מחפשת את הדרך להנציח את האדם היקר לליבם אחרי לכתו ולכל אדם מגיע הנצחה מכובדת ובפרט למי שהשאיר אחריו מוקירים ובני משפחה אוהבים כאלו שציור מכובד שלו יקבל אצלם מקום של כבוד והערכה.
הפיכת תמונה לציור היא דרך מכובדת להנצחה ראויה של יקירנו ואהובינו ולכן חשוב מאוד להזמין ציור כזה, חשוב לדעת כשמזמינים ציור כזה לדעת שהוא יצויר בכבוד הראוי וביד מקצועית ומיומנת אחרי למידת והכרת הדמות ככל האפשר בכדי להצליח באתגר להעביר לא רק את קווי הצבע אלא גם את הרגש שכל אדם מעביר חיוך המיוחד רק לו ובמבט העיניים המספרות סיפור חיים.

שושלות אדמורי"ם וצדיקים


בקרב חסידים ויראים רבים ישנה חשיבות רבה למצוות "והיו עינך רואות את מוריך" ונוהגים לתלות בבית תמונות של רבנים וצדיקים ובפרט של כל רבני החסידות, כיום נפוץ מאוד לרכוש ציור של כל שושלת האדמורים או הרבנים שלנו, בגלריית צייטלין תמצאו את ההתמחות בציור רבנים ואדמורי"ם יושבים יחד בנאות דשא או צועדים בחבורה ומשוחחים דא"ח ביניהם.

ציור תמונות רבנים למוסדות וארגונים

במקרים רבים יהיו אלו תלמידים וחסידים שיבקשו להזמין את ציור רבם האהוב או האדמו"ר או ראש הישבה אבל גם מוסדות החינוך הישיבות ומנהלי מוסדות חסידיים מבקשים להפוך תמונות לציור.
מוסדות רבים מבקשים להעניק במתנה לתורמים בדינר יוקרתי ציור ייחודי של מנהיג הקהילה או של האדמור זצ"ל או של יבדלחט"א של האדמו"ר שליט"א.
מוסדות חסידות רבים ואף ישיבות ואנשים פרטיים נמנים על לקוחותינו, ונשמח להעניק גם לכם שירות מקצועי מכל הלב.

דילוג לתוכן